Przekaż nam 1,5% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Kujawsko-Pomorski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Podejmowane przez fundację działania są wyrazem wartości chrześcijańskich takich jak poszanowanie praw i godności każdego człowieka, współczucie i troska o osoby znajdujące się w potrzebie oraz niesienie wsparcia płynącego z serca. Wierzymy, że właściwa pomoc musi opierać się na sercu otwartym na potrzeby drugiego człowieka. Dopiero to nadaje sens wszystkim naszym staraniom i staje się źródłem satysfakcji i radości. Dobro niekoniecznie oznacza prostą poprawę czyjegoś samopoczucia. Czynić dobrze oznacza także wymagać – od siebie i od innych – po to, by ostatecznie życie tych, z którymi się stykamy, zmieniło się na lepsze.

W każdym roku realizujemy kilka projektów, które są w danej chwili najbardziej odpowiadające oczekiwaniom osób w potrzebie.

W chwili obecnej są to:

  • POMOC ŻYWNOŚCIOWA. Projekt pomocy żywnościowej we współpracy z Bankami Żywności, głównie w ramach unijnego Programu Operacyjnego Pomocy Żywnościowej oraz zadanie wynikające z ustawy o przeciwdziałaniu marnowaniu żywności polegające na codziennym odbieraniu od sprzedawców artykułów z krótkim terminem ważności i przekazywaniu ich potrzebującym osobom.
  • POMOC ZDROWOTNA. Systematycznie realizujemy także programy edukacyjne w zakresie ochrony i promocji zdrowia polegające na organizowaniu Klubów Zdrowia oraz interaktywnych wystawach EXPO Zdrowie, podczas których uczestnicy zapoznają się z czynnikami wpływającymi na zdrowy tryb życia, są motywowani do zmiany złych nawyków żywieniowych oraz odpowiedzialności za własne zdrowie, zachęcani do badań profilaktycznych i popularyzowania aktywnego wypoczynku i rekreacji.


Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Kujawsko-Pomorski
ul. Lipowa 9
85-062 Bydgoszcz

Nr konta bankowego:
77 2030 0045 1110 0000 0276 5450

Przekaż 1,5% podatku na Fundację CHSCH Oddział Kujawsko-Pomorski - KRS 0000463968.

Przekaż 1% naszej organizacji

Rozliczenie PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Zapisz się na Newsletter
Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij