Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Kujawsko-Pomorski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

W zdrowym ciele zdrowy duch!

16.08.2018, nieprzypisany

Wymiana młodzieży pt. "Healthy body, healthy mind" odbędzie się w dniach 20-26 września w Zatoniu. Projekt ma na celu zorganizowanie działania o tematyce promocji zdrowego stylu życia wśród młodzieży pięciu krajów: Polski, Rumuni, Grecji, Macedonii i Turcji. Prowadzenie zdrowego trybu życia jest bardzo ważne dla kondycji fizycznej i psychicznej. Coraz częściej ludzie sięgają po ekologiczne produkty, korzystają z zajęć fitnessu, zwracają uwagę na zdrową żywność. Jest to ważne i należy edukować młodzież w tym zakresie by działało to jak efekt motyla. Projekt zbierze grupę 30 osób, które podczas głównego spotkania w Zatoniu przygotuje event dla społeczności lokalnej, której celem będzie edukacja i zachęcenie do zdrowego trybu życia.Wymiana organizowana przez ChSCh oddział kujawsko-pomorski i współfinansowany ze środków programu Erasmus+.

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Kujawsko-Pomorski
ul. Lipowa 9
85-062 Bydgoszcz

Nr konta bankowego:
77 2030 0045 1110 0000 0276 5450

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij